בכדי לקבל חוות דעת הנדסית יש לפנות למהנדס מומחה,

לא משנה אם מדובר על מבנה תעשייתי, מבנה מגורים משותף או נכס פרטי.

מטרת חברתנו לספק לרוכשים חוות דעת מקצועית, הערכת מצב לכל ליקויי הבניה ומידע על מצבו הפיזי באופן מדויק ויסודי של הנכס שבכוונתם לרכוש מאדם פרטי, יד שנייה, או בעת קבלת מפתח ברכישת דירה חדשה מקבלן.

אנו מבצעים בדיקות מקיפות ויסודיות עם ציוד מתקדם וייעודי בנכס שלכם במטרה לאסוף את מירב המידע אותו אנו יכולים לאסוף ביום הבדיקה, מפיקים דו”ח המבוסס על ממצאים אלו, על מנת שלא יתעוררו כשלים טכניים בנכס שלא ידענו לאחר הרכישה ואשר יגרמו לנו להוצאות כספיות לא צפויות או כאלה שנידרש להתייחס בחוזה הרכישה.

חוות דעת הנדסית לאחר כל בדיקת בית מזמין הבדיקה מקבל מהמהנדס בדק בית את דוח ממצאי הבדיקה אשר נקרא בשפה המקצועית חוות דעת הנדסית לאחר בדיקת בדק בית.

בדוח זה מפורטים כל ליקויי הבנייה שאותרו על ידי המהנדס ונתונים נוספים הנדרשים לפי החוק. לדוגמא: איטום ורטיבות, אינסטלציה, עבודות שלד ובנייה חשמל ועוד. חוות דעת הנדסית מקצועית העומדת בכללי הבדיקה ישראלית תהיה קבילה לשימוש כראייה בבית משפט.

בעוד שאני מאחלים לכם שלא תדרשו להשתמש בחוות דעת הנדסית בבית משפט חשוב שתהיו ערוכים למקרה שכזה ותכירו כיצד חוות דעת הנדסית בנויה. בדוח עצמו יהיו מפורטים הליקויים בהסברים נוספים, תמונות המציגות את הנזקים ודרכי הטיפול בהם אנו נדרשים שיעשו תיקון. אנו בצדק מהנדסים מבטחים לכם חוות דעת מקצועית ומפורטת וליווי משפטי אישי במידת הצורך.

כשיש ספק אין ספק! פנו אלינו ליעוץ, הכוונה ולהמשך תהליך בראש שקט חייגו או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם. 050-5975659