חברת "צדק מהנדסים" הינה חברה הנדסית העוסקת במתן שירותי בדק בית, איתור ליקויי בנייה, ביקורת מבניים ופיקוח על תהליכי הבנייה.

חברתנו מעסיקה מהנדסי בניין בעלי ניסיון רב מוכח בתחום הבנייה, מומחים לאיתור לקויי בנייה בעלי הסמכה רשמית של משרד העבודה בישראל, העוברים הכשרות וקורסים תקופתיים באופן קבוע ונעזרים בציוד מדידה מקצועי. אנו מספקים חוות דעת הנדסית מקיפה הקבילה בבית המשפט, למקרה שהקבלן מסרב לטפל בליקויים שנתגלו וייעוץ משפטי במידת הצורך.

 בחוות הדעת מפורטים מהות הליקויים, הערכת מחיר לביצוע תיקון הליקויים, המלווים בתמונות לצורכי המחשה ומיקוד מקום הימצאותם וכן חריגות וסטיות מתוכניות הביצוע. אנו מתחייבים לגלות לכם את הליקויים שלא מתגלים לעיניים בלתי מקצועיות או כאלה שמסתירים מימכם, על מנת להעניק לכם את היכולת לקבל את ההחלטות הנכונות והמדויקות כיצד לפעול, לגבי הנכס הנרכש או הנכס שבכוונתו לרכוש. בדיקה מקצועית וללא פשרות בעזרת מכשור מדידה מקצועי ומכויל, יעניק לכם את השקט הנפשי לו אתם זקוקים בהיכנסכם לבית. אנו עומדים לרשותכם לכל שאלה שלכם, קבלן הביצוע וכל גורם אחר שנתבקש וזאת על מנת לספק לכם ביטחון מלא כי הליקויים שנתגלו מובנים למבצע ומטופלים כנדרש.